Nevratný aseptický kontejner LIQUIBIN o objemu 850 litrů.

Jedná se o inovativní balení pro plnění a skladování tekutých a viskózních výrobků, skládající se z třívrstvého pevného kartónového obalu, vnitřního aseptického vaku a speciální dřevěné palety. Jedná se o balení, které nabízí vynikající ochranu plněného produktu, je snadno sestavitelné a vysoce ekonomické. 

Unikátní ventil „butterfly valve“ 50mm (sterilizovatelný parou) umožňuje aseptické plnění a vyprazdňování produktu. Rozhodující výhodou systému Liquibin je, že umožňuje okamžité použití bez aseptické plničky či jiných investic do plnícího či vyprazdňovacího zařízení – jak na místě plnění, tak u konečného uživatele. Speciální ochranný film okolo ventilu zaručuje hygienické plnění rovněž ve vlhkém prostředí. Po naplnění či vypuštění celého obsahu či pouze jeho části se ventil jednoduše vyčistí vodou či desinfekčním činidlem. Dodatečná transportní pojistka u plnicího ventilu zajišťuje ochranu proti nežádoucímu otevření.

 

 

Sestavení celého systému je velice rychlé a snadné, není zapotřebí žádného nářadí. Všechny části se dodávají ploché, čímž dochází k úsporám místa. Kontejner je vyroben z recyklovatelných materiálů, které zaručují snadnou likvidaci po použití. Tento typ velkoobjemového balení se používá hlavně na export, tj. je nesmírně pevný a stabilní a zaručuje skladování a transport produktu bez jakéhokoli poškození.

 

Vnější rozměry složeného kontejneru: 112 x 112 x 95 cm.

Rozměry vnitřního vaku: 172 x 209 cm.

Rozměry dřevěné palety: 114 x 114 cm.

Alternativně je nabízena možnost dodání pouze vnitřního vaku, který je vyroben z několika vrstev ochranného filmu, a může být dodán v metalizovaném či transparentním provedení podle typu plněného produktu. Unikátní výhodou zůstává ventil "butterfly valve", který zaručuje všechny výše zmíněné výhody při plnění a vyprazdňování.

 

"BAG IN BOX"

zpět na hlavní stránku